پنجشنبه 23 اردیبهشت 1400

نماینده ویژه دکتر مونسان وارد استان فارس شد تشکیل جلسه اضطراری ستاد خدمات سفر در آباده با حضور معاون گردشگری کشور

نماینده ویژه دکتر مونسان وارد استان فارس شد تشکیل جلسه اضطراری ستاد خدمات سفر در آباده با حضور معاون گردشگری کشور

معاون گردشگری کشور و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، ظهر امروز سه‌شنبه 6 فروردین 98، وارد شهر آباده در استان فارس شد.

به گزارش خبرنگار میراث آریا، ولی تیموری که به نمایندگی دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، به استان فارس سفر کرده است، با حضور در شهر آباده از نزدیک به بررسی وضعیت اسکان اضطراری گردشگران پرداخت.

تیموری در بدو ورود به استان فارس و شهر آباده، با مسئولان محلی این شهر دیدار کرد و دستورات لازم در خصوص اسکان اضطراری گردشگران را صادر کرد.

گردشگران و مسافران نوروزی مسیر شیراز – یزد که به شهر آباده رسیده بودند، با دستور رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، در آباده اسکان یافتند تا از بروز خسارت‌های احتمالی جلوگیری شود.

همچنین، به ریاست دکتر تیموری، جلسه اضطراری ستاد خدمات سفر با حضور مسئولان دو استان فارس و یزد برگزار  و مقرر خواهد شد، موضوع اسکان اضطراری مسافران نوروزی هرچه سریع تر با کمک مسئولان این دو استان انجام شود.

در این بازدیدها، سید جواد موسوی مدیرکل دفتر نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری، مسئولان محلی استان های فارس و یزد، مدیرانی از بخش خصوصی و تشکل های مردم  نهاد حضور داشتند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.