پنجشنبه 23 اردیبهشت 1400

مسافران مسیر شیراز – یزد، اسکان اضطراری یافتند

مسافران مسیر شیراز – یزد، اسکان اضطراری یافتند

با حضور معاون گردشگری کشور و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، به عنوان نماینده ویژه دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، مسافران مسیر شیراز – یزد، اسکان اضطراری یافتند.

به گزارش میراث آریا، ولی تیموری معاون گردشگری کشور و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر که به نمایندگی از دکتر علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای بررسی وضعیت اسکان اضطراری مسافران نوروزی اعزام شده است، بر نحوه خدمات رسانی به این گردشگران در مسیر شیراز – یزد نظارت کرد.

شب گذشته و با حضور معاون گردشگری کشور و استاندار یزد، جلسه کمیته اضطراری ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر در یزد برگزار شد و در این نشست، معاون گردشگری کشور و استاندار یزد دستورات لازم را در خصوص اسکان اضطراری مسافران نوروزی صادر کردند.

معاون گردشگری کشور با حضور در مسیر شیراز – یزد و بالعکس، به صورت میدانی دستورات لازم در خصوص اسکان اضطراری گردشگران و مسافران نوروزی را صادر کرد و بر نحوه اسکان آن ها نظارت کرد.

تیموری در این بازدیدها از بسیج امکانات برای امداد رسانی به مسافران نوروزی و افرادی که در سیل دچار مشکل شده اند، خبر داد.

رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر، در مسیر یزد به شیراز و ضمن بررسی وضعیت اسکان مسافرانی که از شیراز برمی گردند یا سفر خود را به شیراز کنسل کرده اند، بر ضرورت استمرار آمادگی ها و افزایش ظرفیت اسکان اضطراری تاکید کرد.

به دستور معاون گردشگری کشور، تعداد زیادی از مسافران نوروزی در مسیر شیراز – یزد با همکاری فرمانداری های بین مسیر، اسکان اضطراری یافتند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.