پنجشنبه 23 اردیبهشت 1400

آماده باش ستاد اسکان استان قم همزمان با آغاز موج بارندگی

آماده باش ستاد اسکان استان قم همزمان با آغاز موج بارندگی

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گفت: «همه ظرفیت های اقامتی رسمی استان آماده اسکان مسافران و زائران هستند و در این راستا پرسنل کمیته اسکان تا نیمه های شب برای اسکان زائران در اماکن مسقف اقدام می کنند.»

به گزارش میراث آریا به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، حمید یزدانی با اعلام خبر آماده باش ستاد اسکان استان قم با آغاز موج جدید بارندگی ها و اخطار مدیریت بحران استان برای ممنوعیت چادرخواب در سطح شهر اظهار داشت: «در حال حاضر اقامتگاه های رسمی اعم از هتل ها، هتل آپارتمان ها، مهمان پذیرها و خانه مسافرها، مساجد و حسینیه ها، مدارس و بوستان هاو... ظرفیت پذیرش حدود 63 هزار نفر را دارد.»

به گفته مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان قم، مراکز اقامتی رسمی 11730 نفر، مدارس 14 هزار و 400 نفر ظرفیت اصلی ،  بوستان ها 10هزار نفر، جمکران 10 هزار نفر، امامزاده ها1570 نفر و ورزشگاه ها و سالن های ورزشی، حسینیه ها و مساجد نیز 14 هزار و 150 نفر ظرفیت پذیرش اسکان دارند.

او با تاکید براینکه بنا بر تصمیم مدیریت بحران استان مبنی بر ممنوعیت چادرخواب در سطح شهر، بوستان ها و... خاطرنشان کرد: «همه ظرفیت های اقامتی رسمی استان آماده اسکان مسافران و زائران هستند و در این راستا اعضای کمیته اسکان تا نیمه های شب برای اسکان زائران در اماکن مسقف اقدام می‌کنند.»

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.