پنجشنبه 23 اردیبهشت 1400

تاکید معاون گردشگری کشور دربازدید از مرکز رزرواسیون اقامت 24: ورود اقامت 24 به فروش عمده تورهای گردشگری

تاکید معاون گردشگری کشور دربازدید از مرکز رزرواسیون اقامت 24: ورود اقامت 24 به فروش عمده تورهای گردشگری

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ولی تیموری عصر امروز 3 فروردین در بازدید از مرکزرزرواسیون « اقامت 24» با بیان این مطلب افزود: فروش بین المللی تور و اقامت از الزامات توسعه گردشگری در کشور است.

وی با اشاره به ظرفیت های این مجموعه پیشنهاد کرد که در این زمینه نیز ورود پیدا کنند و گفت: در حال حاضر بیشتر سایت های رزرو به صورت فروش انفرادی فعالیت می کنند که این سفر انفرادی را تشویق می کند، در حالی که سیاست های فروش ما سفرهای برنامه ریزی شده است.

تیموری ادامه داد: سفرهای گروهی و تورهای برنامه ریزی شده موجب توزیع سفر می شود به همین دلیل در دستور کار ما قرار دارد و جزو سیاست های ما در حوزه گردشگری است.

در این بازدید سیدجواد موسوی مدیرکل نظارت برخدمات گردشگری کشور، محمدصادق براتی سرپرست معاونت زیارت استانداری خراسان رضوی، ابوالضل مکرمی فر مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی ، مهدی فروزان مدیرکل امور رفاهی استانداری خراسان رضوی نیز حضور داشتند.

 

هم چنین در این شریعتی سیدصادق شریعتی با بیان این که بسته گردشگری را آنلاین به متقاضیان ارائه می کنیم، افزود: هتل، اقامتگاه بوم گردی و پرواز را از طریق «اقامت24» ارائه می کنیم.

وی افزود: در حال حاضر خدمات این مرکز با زبان های عربی و انگلیسی ارائه می شود و به زودی ارائه خدمات از طریق این مرکز با زبان های روسی و ترکی نیز انجام خواهد شد.

شریعتی اظهار کرد: در کنارمجموعه اقامت 24 یک شرکت دانش بنیان در حوزه گردشگری را به ثبت رسانده ایم تا ارائه خدمت به گردشگران را مبتنی بر دانش توسعه دهیم.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.